Rożek niemowlęcy z usztywnieniem MY SWEET BABY z haftem - Chic biały

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 9044-389
  • Producent: My Sweet Baby
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 56,00 zł

Przepiękny biały rożek ze srebrno-białą aplikacją dużego serca w stylu glamour.

Tylko oryginalny rożek z usztywnieniem MY SWEET BABY posiada:


- Usztywniającą wkładkę ,która wykonana jest z nowoczesnego surowca - sprasowanej włókniny silikonowej, która jako jedyna posiada certyfikat Ökotex. Dzięki najnowszej technologii produkcji uzyskano superbezpieczną wkładkę, która zapewnia optymalną sztywność i sprężystość, jest miła w dotyku, antyalergiczna, a przy tym oddycha.
Ten nowoczesny surowiec dostępny jest TYLKO W ROŻKACH MY-SWEET-BABY.

- Wkładkę można wyjąć do prania
, można ją także wyciągać w razie potrzeby, uzyskując w ten sposób w pełni funkcjonalny rożek miękki, z zaokrąglonymi brzegami, zapinany na szeroki pasek rzepa – pozwala to na regulację zapięcia.
-
Trzywarstwowe obszycie - zewnątrz kolorowa bawełna z haftem serduszka, wewnątrz biała bawełna, pomiędzy miękkie i ciepłe wypełnienie ze sprężystej włókniny silikonowej. Zarówno tkaniny, jak i miękkie wypełnienie, posiadają certyfikat Ökotex. 
-
przeszycie wokół całego rożka przez co rożek zawsze zachowuje swój kształt, po wielu praniach, bo wewnętrzne wypełnienie nie przesuwa się.
- Wymiary: 77x77 cm, po złożeniu ok 60 x 36 cm.


Niezbędny w pierwszych tygodniach życia dziecka, polecany przez położne. W pierwszych miesiącach życia Dziecka zapewnia idealny komfort, ciepło i poczucie bezpieczeństwa.

 

Minky plusz: Nie
Kolor produktu:
Dominujący wzór: hafty
Kolekcja pościeli: Chic