Nasz profil na Facebooku

NUK Silikonowy smoczek uspokajający Baby Rose & Blue 0-6m-cy

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 729.386_niebieski
  • Producent: Nuk
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 11,90 zł

NUK - silikonowy smoczek uspokajający Baby Rose & Blue

Silikonowy smoczek uspokajający NUK Classic Baby Rose & Blue

Smoczki NUK Classic z serii Baby Rose and Blue posiadają silikonową gumkę, mają anatomiczny kształt korzystny dla rozwoju szczęki a ich anatomicznie ukształtowana tarczka jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa.

Aby dziecko mogło prawidłowo oddychać, jeść oraz mówić, potrzebuje przede wszystkim sprawnego języka, dobrze rozwiniętych mięśni jamy ustnej oraz prawidłowo ukształtowanego podniebienia.

Smoczek uspokajający NUK Classic Baby Rose & Blue ma anatomiczny kształt NUK, który jest korzystny dla rozwoju szczęki dziecka oraz anatomiczną tarczkę wykonaną z wysokiej jakości tworzywa, która występuje w różnych kolorach i wzorach. Wszystkie smoczki uspokajajace NUK mają system odpowietrzania NUK Air System, który sprawia, że powietrze wydostaje się na zewnątrz smoczka, a smoczek pozostaje miękki i nie zaciska się, co pomaga zapobiegać zniekształceniom szczęki.

Gumka jest wykonana z silikonu - tworzywa, które nie zawiera żadnych szkodliwych substancji i ma przyjemną, gładką powierzchnię. Materiał ten jest bardzo miękki, szczególnie odporny na wysokie temperatury i neutralny w smaku.

Smoczek uspokajający NUK Classic Baby Rose & Blue - dla zdrowego rozwoju jamy ustnej dziecka.


Rozmiar 1 - 0-6 miesięcy

Kolor produktu: