NUK Silikonowy smoczek uspokajający FREESTYLE czerwony 0-6m-cy

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 10.729.781--
  • Producent: Nuk
  • Kod producenta: 729.781
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 13,90 zł

Nuk - silikonowy smoczek uspokajający Freestyle

Silikonowy smoczek uspokajający NUK Freestyle – sprawdzony kształt i nowoczesne wzornictwo

Smoczki NUK Freestyle są szczególnie przyjazne dla skóry. Mają anatomiczny kształt, który jest korzystny dla rozwoju szczęki. Posiadają silikonową gumkę i tarczkę o anatomicznym kształcie

CHARAKTERYSTYKA:

Szczególnie przyjazny dla skóry

Smoczek uspokajający NUK Freestyle jest szczególnie przyjazny dla delikatnej skóry wokół ust dziecka, ponieważ jego specjalnie zaprojektowana tarczka pozwala na dopływ powietrza do skóry.
Sprawia to, że tarczka ma niewielką powierzchnię, która ma styczność ze skórą i pozwala na dopływ powietrza do skóry w czasie, gdy dziecko ssie. Pomaga to zapobiegać odgnieceniom, podrażnieniom i zaczerwienieniom wokół ust, które mogą wystąpić w przypadku ssania smoczka z tradycyjną tarczką, gdy długo naciska ona na skórę i gromadzi się pod nią ślina. Wyprofilowana, anatomiczna tarczka doskonale pasuje do buzi dziecka.

Praktyczny
Smoczek NUK Freestyle ma cieniutki, delikatny uchwyt, który jest idealnie wkomponowany w cały smoczek. Można do niego przymocować np. łańcuszek do smoczka.

Anatomiczny kształt NUK - dla zdrowego rozwoju jamy ustnej dziecka
Spłaszczona silikonowa gumka smoczka wzorowana na kształcie brodawki sutkowej mamy w czasie karmienia piersią umożliwia naturalne ruchy ssące języka. Zaokrąglona główka smoczka doskonale pasuje do podniebienia, a płaska szyjka minimalizuje nacisk na szczękę. Smoczek Freestyle - tak jak każdy smoczek NUK - umożliwia ćwiczenie szczęki, podniebienia, języka i warg oraz wspomaga zdrowy rozwój jamy ustnej dziecka.

 

Rozmiar 1 - 0-6 miesięcy

 

Art. nr: 729.781

BPA free

Wyprodukowano w Niemczech

Smoczki wg wieku: 0-6 m
Smoczki wg kształtu: anatomiczny
Rodzaj smoczka: z uchwytem
Kolor produktu: