Pościel dla niemowląt MY SWEET BABY 5-cz z moskitierą Glamour czerwono-szary

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5cz-419
  • Producent: My Sweet Baby
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 232,90 zł

Ekskluzywny komplet pościeli z moskitierą

Niepowtarzalny komplet pościeli 5-częściowej z moskitierą

z przepiękną moskitierą z wiszącymi serduszkami

W skład kompletu wchodzą:

1. Poszewka na podusię 40x60 cm w krateczkę zapinana na kryty zameczek. Wykonana ze 100% bawełny, posiadającej certyfikat Ökotex.
2. Poszewka na kołderkę z haftem 120x90 cm lub 100x135 cm zapinana na kryty zameczek. Wykonana ze 100% bawełny, posiadającej certyfikat Ökotex. Na środku poszewki znajduje się duża aplikacja w stylu glamour!Ten sam motyw powtarza się na innych elementach pościeli tworząc elegancką i uroczą całość!
3. Ochraniacz na szczebelki 40x180 cm zagłówek jest wyższy- 40 cm, lepiej dopasowuje się do każdego łóżeczka. Zagłówek ozdobiony dużą aplikacją w stylu glamour. Ochraniacz wypełniony jest grubą warstwą sprężystej włókniny antyalergicznej. Włóknina posiada certyfikat Ökotex. Odpowiednio skrojony i uszyty, z dodatkowymi przepikowaniami na zagłówku i po bokach, z długimi mocnymi troczkami z tej samej tkaniny, nasz ochraniacz ładnie się układa na łóżeczku nawet po wielu praniach.
4. Duża dwufunkcyjna moskitiera z tiulu 470x160 cm - najdłuższa i najszersza, pozwala szczelnie otulić każde łóżeczko. Można ją ładnie ułożyć wokół łóżeczka, ozdobnie pomarszczyć lub nawet umocować na dłuższym boku łóżeczka. Sięga niemal do ziemi, poniżej dolnych szczebelków łóżeczka, nie będzie więc wpadała do wewnątrz nawet przy materacu opuszczonym na najniższym poziomie łóżeczka - jak to się niestety często dzieje przy tańszych moskitierach, oszczędnie krojonych. Brzegi moskitiery wykończone piękną gładką satynową lamówką. Wykonana z delikatnego i zwiewnego jak chmurka tiulu, wygląda na łóżeczku niezwykle ozdobnie.

Moskitiera może być zakładana na łóżeczku na dwa sposoby:

1- falbanką do wewnątrz - wtedy po związaniu uzyskuje się wewnątrz moskitiery tzw. różę, która uszczelnia i zabezpiecza górny otwór. A na zewnątrz uzyskuje się gładką elegancką moskitierę/ baldachim bez zbędnych ozdobników.

2 - falbanką na zewnątrz - dla wielbicieli falbanek i ozdobników - po takim założeniu na górze moskitiery uzyskujecie dodatkową piękną falbankę, wykończoną satynową lamówką. Piękna ozdoba gładkiej moskitiery/ baldachimu.

5. Wiszące serduszka + kokarda. Dwa wiszące serduszka, z miękkim wypełnieniem - słodkie uzupełnienie kompletu pościeli. Przyciągną uwagę Maluszka w pierwszych miesiącach życia zastępując karuzelkę. Duża gruba kokarda - efektowne zwieńczenie całości!

Komplet pasuje do łóżeczka 120x60cm lub 140x70cm.

Minky plusz: Nie
Kolor produktu:
Kolekcja pościeli: Glamour