Nasz profil na Facebooku

Silikonowy smoczek uspokajający DISNEY Myszka Miki 0-6m czerwony

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 730.137,.
  • Producent: Nuk
  • Kod producenta: 4008600288329
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 14,50 zł

NUK - silikonowy smoczek uspokajający Trendline Myszka Miki

Silikonowy smoczek uspokajający NUK Trendline DISNEY Myszka Miki 0-6 m-cy

Silikonowy smoczek uspokajający NUK Trendline DISNEY Myszka Miki posiada silikonową gumkę, korzystny dla rozwoju szczęki anatomiczny kształt a ich anatomicznie ukształtowana tarczka jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa.

Aby dziecko mogło prawidłowo oddychać, jeść oraz mówić, potrzebuje przede wszystkim sprawnego języka, dobrze rozwiniętych mięśni jamy ustnej oraz prawidłowo ukształtowanego podniebienia.

Smoczek uspokajający NUK Trendline DISNEY Myszka Miki ma anatomiczny kształt NUK, który jest korzystny dla rozwoju szczęki dziecka oraz anatomiczną tarczkę wykonaną z wysokiej jakości tworzywa, która występuje w różnych kolorach i wzorach. Wszystkie smoczki uspokajajace NUK mają system odpowietrzania NUK Air System, który sprawia, że powietrze wydostaje się na zewnątrz smoczka, a smoczek pozostaje miękki i nie zaciska się, co pomaga zapobiegać zniekształceniom szczęki. Dodatkowo smoczki Trendline posiadają płaski guzik na tarczce, co zapobiega odgnieceniom buzi, gdy dziecko śpi na brzuszku.

Gumka jest wykonana z silikonu - tworzywa, które nie zawiera żadnych szkodliwych substancji i ma przyjemną, gładką powierzchnię. Materiał ten jest bardzo miękki, szczególnie odporny na wysokie temperatury i neutralny w smaku.

Inną zaletą jest uroczy motyw ozdobny z Myszką Miki. Teraz nareszcie ulubiona Myszka wszystkich dzieci zagościła na produktach NUK.

Smoczek uspokajający NUK Trendline DISNEY Myszka Miki - dla zdrowego rozwoju jamy ustnej dziecka.

 

Kolor produktu: