Dostawa/ odbiór osobisty

Czas realizacji podany przy każdym produkcie -to orientacyjny czas przygotowania, wyprodukowania, spakowania produktu. Dotyczy standardowego czasu, w okresie świątecznym czas ten może ulec wydłużeniu, szczegółowe informacje podajemy zawsze na stronie głównej sklepu. Do tego należy doliczyć czas wysyłki - w zależności od przewoźnika może się różnić ok 1-2 dni (podane poniżej).

 

Koszt wysyłki:

 • Zamówienia złożone w sklepie Świat Maluszka wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej, InPostu lub firmy kurierskiej GLS. Cena wysyłki zależy od wybranej przez klienta formy płatności, rodzaju przesyłki i wagi oraz gabarytów przesyłki.
 • W momencie składania zamówienia system przelicza i podaje właściwe koszty dostawy z wyszczególnieniem rodzaju przesyłki.
 • Orientacyjne koszty wysyłki:
  • InPost Paczkomaty 24/7 - 12,99 zł (przy przedpłacie), 17,49 zł (pobranie). Kurier dostarcza do wybranego paczkomatu w ciągu 2 dni roboczych, po wcześniejszym skompletowaniu zamówienia.
  • InPost Kurier24 – od 15,90 zł (przy przedpłacie), od 20,40 zł (pobranie). Szybka dostawa, doręczana zwykle następnego dnia roboczego, po wcześniejszym skompletowaniu zamówienia.
  • Poczta Kurier 48 – od 13,90 zł (przy przedpłacie), od 16,60 zł (pobranie). Kurier Pocztex 48, zwykle doręczana w ciągu 2 dni roboczych, po wcześniejszym skompletowaniu zamówienia. Przesyłki są wysyłane trzy razy w tygodniu - poniedziałki, środy i piątki.
  • Kurier GLS – od 19,00 zł (przy przedpłacie), od 23,00 zł (pobranie). Szybka dostawa, doręczana zwykle następnego dnia roboczego, po wcześniejszym skompletowaniu zamówienia.
  • WYSYŁKA GRATIS! - dla zamówień o wartości powyżej 500 zł*, zapłaconych przelewem na konto lub PayU. Za pobranie doliczana jest prowizja za usługę pobrania firmy kurierskiej.
   (*darmowa wysyłka dotyczy artykułów pościelowych, nie dotyczy wszystkich produktów - część dużych gabarytów nie podlega darmowej wysyłce - jak łóżeczka niemowlęce, szuflady do łóżeczek niemowlęcych oraz komody, a także koniki bujane, rowerki itp gabaryty)

 

Odbiór osobisty:

 • Klienci z Kędzierzyna-Koźla i okolic – zapraszamy do odbioru osobistego! Towar można odebrać (po wcześniejszym potwierdzeniu przez naszą obsługę, że zamówienie jest skompletowane, dostarczone do sklepu i gotowe do odbioru) w sklepie Moda dla Dzieci – Koźle, ul. Pamięci Sybiraków 6. Znajdziecie tam także nasz showroom i inne artykuły i akcesoria dla niemowląt, jak smoczki, butelki, zabawki i wiele innych. Zapraszamy!