o nas

Jesteśmy producentem pięknych pościeli i dodatków dla maluszków i mam. Nasz sklep powstał z myślą o wymagających rodzicach, którzy dla swoich dzieci szukają bezpiecznych i trwałych produktów, testowanych w niezależnych laboratoriach i sprawdzanych codziennie przez mamy.

Posiadamy największy wybór różnorodnych kompletów pościeli, które możemy specjalnie dla Was skompletować także z łóżeczkiem lub innymi dodatkami. Wszystkie produkty są dostępne od ręki, niektóre przygotowywane są na zamówienie, szczegółowe informacje znajdują się zawsze przy produkcie.

Dbamy o to, by wszystkie produkty w naszej ofercie były najwyższej jakości, z dobrych atestowanych surowców, bezpiecznych dla dzieci. Większość produktów w sklepie to wyroby My Sweet Baby i Bobono – tutaj sami gwarantujemy najwyższe standardy i jakość produktów, bo powstają w całości naszej firmie, z atestowanych surowców, są dokładnie sprawdzane na każdym etapie produkcji i pakowania, a co najważniejsze – są używane i testowane codziennie także przez nas samych – rodziców. Wyroby My Sweet Baby i Bobono są od 10 lat z sukcesem sprzedawane w całej Europie – przekonajcie się sami dlaczego kochają je rodzice i dziadkowie. Dodatkowo oferujemy szereg ciekawych produktów innych sprawdzonych firm – wszystkie te produkty sprzedajemy także w sklepie stacjonarnym, uważnie wsłuchując się w opinie naszych klientów, macie więc pewność, że są to oryginalne i trwałe produkty, na których się nie zawiedziecie.

Zapraszamy więc na zakupy, z chęcią będziemy Wam służyć pomocą i wsparciem w tych najpiękniejszych chwilach z Maleństwem. Chętnie też poznamy Wasze opinie i sugestie na temat sprzedawanych przez nas produktów, tak by nasza oferta była jak najlepsza.

Znajdziecie nas również tutaj:

Sklep stacjonarny – Kędzierzyn-Koźle, ul. Pamięci Sybiraków 6 – stoisko "Świat Maluszka" w sklepie Moda dla dzieci

Allegro: konto –swiatmaluszka-