polityka prywatności

Polityka prywatności:

1. Rejestrując się lub dokonując zakupu w sklepie internetowym Świat Maluszka Klient wyraża jednocześnie zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie sklepu internetowego Świat Maluszka.

2. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych” (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.

3. Zgodnie z w/w Ustawą Klienci sklepu internetowego Świat Maluszka mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikowania oraz usunięcia.

4. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia zrealizowanie zamówienia Klienta przez sklep internetowy Świat Maluszka.

5. Dane osobowe znajdujące się w bazie danych sklepu internetowego Świat Maluszka:

a) są przekazywane podmiotom uczestniczącym w realizacji płatności za zamówienie: PayU SA z siedzibą w Poznaniu lub DotPay SA z siedzibą w Krakowie w przypadku wyboru jednej z w/w metod płatności przez Klienta,

b) są przekazywane GLS sp. z o.o. z siedzibą w Komornikach w celu realizacji wysyłki zamówienia.

c) są przekazywane Poczcie Polskiej S.A. z siedzibą w Warszawie w celu realizacji wysyłki zamówienia.

d) dane osobowe znajdujące się w bazie danych sklepu internetowego Świat Maluszka nie są przekazywane podmiotom nie uczestniczącym w realizacji zamówienia.